گروه روانشناسی و علوم اعصاب نیک مهر

بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران

بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران باید کیفیتی در ارائه خدمات داشته باشد که بتواند اکثر مراجعین خود را درمان نماید. به همین منظور در این مقاله سعی شده ویژگی های بهترین مراکز نوروفیدبک در تهران از جمله مرکز نیک مهر مورد بررسی قرار بگیرد. همچنین در ادامه قیمت هر جلسه نوروفیدبک ( هزینه هر جلسه نوروفیدبک ) ، لورتا و قیمت هر جلسه tDCS و تعداد جلسات نوروفیدبک و همچنین در مورد تست تووا ( tova ) ، بهترین نوروتراپیست تهران ، مراکز درمانی rTMS ( آر تی ام اس ) و چرا برخی از مراکز نوروتراپی از این دستگاهها نتیجه نمی گیرند مطالبی گفته خواهد شد.

مدت زمان مطالعه : 10 دقیقه , تاریخ انتشار : 1398/10/07

بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران

کاربرد نوروفیدبک از نظر بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران

یکی از بهترین روش غیر دارویی جهت تنظیم مجدد امواج مغزی استفاده از ابزارهای نوروساینس می باشد که با توجه به میزان پیشرفته بودن اختلال در اکثر موارد اثرات بدون بازگشت دارد. معروفترین این دستگاهها، دستگاه نوروفیدبک است. نوروفیدبک کاربردهای زیادی از جمله درمان افسردگی و اضطراب و… دارد که در قسمت زیر به تعدادی از آنها اشاره شده و در مرکز نورفیدبک خوب در تهران روی آنها کار می شود.

تفاوت آر تی ام اس با لورتا نوروفیدبک

دستگاه آر تی ام اس که در مراکز rTMS انجام می گیرد پیشینه دانشگاهی خوبی ندارد و عوارضش به طور کامل شناخته شده نیست. همچنین برخلاف آنچه که تبلیغ می کنند که به صورت نقطه ای تحریک می کند در واقع آر تی ام اس به صورت نقطه ای نیست و بلکه یک ناحیه وسیعی را تحریک می کند. rTMS برخلاف نوروفیدبک و لورتا یک روش تهاجمی است و در همه جای دنیا در سطح تحقیقات است ولی در ایران بخاطر نبود نظارت وارد حیطه بالینی ( درمان ) شده است. در ویدئو حاضر تفاوت لورتا نوروفیدبک و آر تی ام اس و همچنین تفاوت نوروفیدبک با لورتا نوروفیدبک را به طور کامل از زبان دکتر نیما گنجی ، بهترین نوروتراپیست تهران و عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی می بینید. 

شیوه کار در بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران

نقشه مغزی ( QEEG )

پیش از هر کاری ابتدا یک جلسه مراجع کننده جهت نقشه مغزی ( QEEG ) به کلینیک نیک مهر مراجعه می کند. پس از آن ، نقشه مراجع ، در همان جلسه توسط دکتر نیما گنجی که متخصص نوروسایکولوژی و بنیانگذار واقعی لورتا نوروفیدبک در ایران و یکی از بهترین نوروتراپیست تهران می باشد مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد و بر طبق میزان اختلال امواج در بخش یا قسمت هایی از مغز ، پروتکل درمانی مناسب مختص آن مراجع کننده توسط ایشان نوشته می شود.

شروع درمان

درمان با نوروفیدبک یا لورتا نوروفیدبک یا ابزارهای تحریک مغزی از جمله tDCS یا rTMS ,… طبق پروتکل درمانی نوشته شده توسط متخصص نوروتراپیست بدین صورت است که مراجع کننده مقابل مانیتوری که به دستگاه نوروفیدبک یا لورتا نوروفیدبک وصل می باشد، می نشیند و الکترود یا الکترودهایی روی سرش قرار می گیرد( البته در خصوص ابزارهای تحریک مغزی این موضوع فرق می کند ). این الکترودها امواج مغزی را دریافت و به دستگاه کامپیوتری که به دستگاه neurofeedback یا لورتا نوروفیدبک وصل است، هدایت می کند.

بهترین مرکز نوروفیدبک در شرق تهران

حالا مراجع با دیدن امواج مغزی خود به صورت کارتون ، فیلم یا Game ( بازی ) روی صفحه مانیتور ، می تواند به تنظیم و کنترل آنها بپردازد. یعنی مراجع تنها با نگاه کردن روی مانیتور باعث می شود که سیستم های شناختی مغزش بهبود و حتی تقویت شود. در تمام این مراحل درمانگر در کنار مراجع نشسته و به او یاد می دهد که چگونه می تواند این کار را به درستی انجام دهد.

تفاوت تست تووا با نقشه مغزی برای تشخیص بیش فعالی

دکتر نیما گنجی ، متخصص نوروسایکولوژی می گوید که تست تووا ( TOVA ) یک روش تشخیصی است که در قدیم و در حال حاضر از آن برای تشخیص بیش فعالی استفاده می شود. در واقع تست تووا یک ابزار نرم افزاری است که باید کودک یا بزرگسال وقتی محرک هدف را در تصویر می بیند، دکمه ای را فشار دهد پس بنابراین نتیجه تست تووا در حد بالایی بستگی به شرایط حس و حالی فرد پاسخ دهنده دارد. یعنی اگر کودک یا بزرگسال، اضطراب ، افسردگی ، پرخاشگری و… داشته باشد می تواند او را بیش فعال نشان دهد در حالی که او بیش فعال نیست. حال نقشه مغزی اینگونه نیست و اگر توسط متخصص نوروتراپیست در بهترین مراکز نوروفیدبک گرفته شود، چون به صورت تست نرم افزاری نیست بنابراین هیچگونه وابستگی به حس و حال فرد ندارد و می تواند از 4 سال به بالا به طور دقیق نشان دهد که فرد بیش فعال است یا خیر؟    

ویژگی مرکز نوروفیدبک خوب در تهران

مرکز نیک مهر دارای ویژگی هایی می باشد که باعث می شود اکثر مراجع کنندگانی که به آن مراجع می کنند نتایج خوبی دریافت نمایند از جمله:

دارا بودن متخصصین نوروساینس ( نوروتراپیست )

دکتر نیما گنجی که ایشان عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و بنیانگذار واقعی لورتا نوروفیدبک در ایران می باشد. ایشان جزء معدود افرادی هستند که رشته تخصصی نوروسایکولوژی به معنای واقعی دارد و یکی از بهترین نوروتراپیست های ایران می باشد.

 

نوشتن پروتکل درمانی مختص هر مراجع

در مرکز نوروفیدبک خوب در تهران مختص هر مراجع پروتکل درمانی آن مراجع بر مبنای نقشه مغزی اش نوشته می شود. متاسفانه برخی از مراکز کلینیکال کیو(clinical q) را جای نقشه مغزی استفاده می کنند و به مراجع می گویند که نقشه مغزی گرفته اند!!!

استفاده از دستگاه نوروفیدبک نِکسوس

دستگاه نوروفیدبک مرکز نیک مهر، نکسوس ( Nexus ) می باشد که تنها دستگاهی است که به همراه بقیه دستگاههای لورتا نوروفیدبک تائیدیه FDA آمریکا را دارد.

 

اخلاق حرفه ای و وجدان کار

اخلاق مداری در زمینه استفاده از زمان دستگاه Neurofeedback و ابزارهای نوروساینس وجود دارد.

استفاده از دستگاه لورتا نوروفیدبک

استفاده از دستگاه لورتا نوروفیدبک توسط بنیانگذار واقعی لورتا نوروفیدبک که نسل جدید نوروفیدبک است و همزمان نقاط بیشتری از مغز را درمان می کند و تعداد جلساتش نسبت به نوروفیدبک معمولی کمتر است.

درمان بیمارانی که تاکنون درمانی برایشان پیدا نشده است

کار کردن بر روی بیماری هایی که تا هم اکنون یا درمانی برایشان وجود ندارد و یا با دارو ، درمان نمی شوند از جمله :

 

در ویدیوهای زیر تعدادی از مراجع کنندگان که به نیک مهر آمدند و نتیجه درمانی خوبی را گرفتند مشاهده می کنید. برای دیدن بیشتر به قسمت ویدیوها بروید یا در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

هزینه و تعداد جلسات در بهترین مراکز نوروفیدبک در تهران

تعداد جلسات نوروفیدبک یا لورتا نوروفیدبک و یا دیگر ابزارهای نوروساینس بستگی به بیماری یا اختلال یا مشکل مراجعه کننده دارد. در اکثر بیماری ها تعداد جلسات نوروساینس بین حداقل 25 جلسه تا حداکثر حدود ۴۵ الی ۵۰ جلسه می باشد.
البته این بستگی به نوع دستگاه هم دارد. مثلاً حداکثر جلسات با لورتا نوروفیدبک حدود 25 الی 30 جلسه طول می کشد ولی درمان با نوروفیدبک یا tDCS یا… حدود ۴۰ الی ۴۵ جلسه طول خواهد کشید.

هزینه هر جلسه نوروفیدبک

علت طولانی بودن جلسات نوروفیدبک

علت طولانی بودن جلسات نوروفیدبک یا لورتا نوروفیدبک در مراکز نوروفیدبک خوب در تهران بدین دلیل است که :

نورون های مغزی شرطی شوند تا درست کار کنند به همین دلیل به یک تعداد جلسات نوروفیدبک زیادی احتیاج است. البته در جلسات اولیه فرد نتایج لازم را می بیند و ادامه جلسات بدین دلیل است که آن مشکل دیگر برنگردد و درمان از ثبات خوبی برخوردار شود. البته در گروه نیک مهر بر مبنای تعهد اخلاقی که دارد اگر در جلسات اولیه بهبودی حاصل نشود درمان قطع می شود و ادامه پیدا نمی کند.

قیمت هر جلسه نوروفیدبک در تهران

قیمت هر جلسه نوروفیدبک ( هزینه هر جلسه نوروفیدبک ) و قیمت هر جلسه tDCS در سال ۱۴۰۲ طبق بخشنامه وزارت بهداشت و درمان ۳۵۰ هزار تومان می باشد.

هزینه هر جلسه لورتا نوروفیدبک هم ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

هزینه هر جلسه نوروفیدبک در شهرستان

هزینه هر جلسه نوروفیدبک ( قیمت نوروفیدبک ) و قیمت هر جلسه tDCS در شهرستان ها هم بین ۳۵۰ هزار تومان تا ۴۵۰ هزار تومان متغییر می باشد.

متاسفانه خیلی از مراکزی که در شهرستان ها مشغول به فعالیت در زمینه نوروفیدبک و… می باشند از تخصص لازم در این زمینه برخوردار نیستند و ممکن است تمامی تعداد جلسات نوروفیدبک آنها از کیفیت خوبی برخوردار نشود.

قیمت هر جلسه نوروفیدبک در خارج از ایران

شاید برایتان جالب باشد که بدانید هزینه هر جلسه نوروفیدبک ( هزینه نوروفیدبک ) در خارج از ایران چیزی حدود ۱۷۰ تا ۲۵۰ دلار در هر جلسه می باشد!!! در واقع قیمت واقعی هر جلسه نوروفیدبک این مبلغ می باشد که در ایران بنا به دلایل مختلف جلسات درمانی حدود یک پانزدهم قیمت خارج از کشور است!!

هزینه هر جلسه نوروفیدبک در بهترین مرکز نوروفیدبک تهران

قیمت هر جلسه نوروفیدبک ( هزینه نوروفیدبک ) در کلینیک نیک مهر ۳۵۰ هزار تومان می باشد که این بسته به نوع پروتکل درمانی ، نوع مشکل ، تعداد پروتکل و نوع دستگاه دارد. هزینه هر جلسه لورتا نوروفیدبک هم ۵۰۰ هزار تومان و قیمت هر جلسه tDCS و tRNS و در کل ابزارهای تحریک مغزی ۳۵۰ هزار تومان می باشد. لازم به ذکر است تمامی تعرفه ها طبق وزارت بهداشت و درمان می باشد.

جلسه اول درمان هم جلسه نقشه مغزی می باشد که بر مبنای آن مشکل مراجع تشخیص داده می شود و پروتکل درمانی نوشته می شود. هزینه جلسه نقشه مغزی در کلینیک نیک مهر یک میلیون تومان می باشد. حدود ۱۵ دقیقه گرفتن نقشه مغزی و ۴۵ دقیقه هم دکتر گنجی که بنیانگذار واقعی لورتا نوروفیدبک در ایران و یکی از بهترین نوروتراپیست تهران می باشد با مراجع در خصوص مشکل او و روند درمان صحبت می کند.

چرا برخی از مراکز نوروفیدبک تهران نتیجه درمانی خوبی ندارند؟

استفاده از یک پروتکل درمانی برای همه

اکثر مراکز نوروساینس در خصوص هر مشکلی مثل بیش فعالی ، از یک پروتکل درمانی استفاده می کنند. برای همین تعدادی از مراجعان نتیجه لازم را نمی گیرند و یا اینکه بعد از درمان، دوباره بیماری برمی گردد. در صورتی که باید برای هر مراجع، طبق نقشه مغزی پروتکل اختصاصی نوشت.

متاسفانه خیلی از مراکز نوروفیدبک که خودشان را متخصص نوروتراپیست می دانند چون با سیستم نوروساینس و پروتکل های آن آشنا نیستند می گویند که با نوروفیدبک یا… نمی توان میگرن یا اعتیاد و… را درمان کرد. در حالی که در مرکز نوروفیدبک خوب در تهران این کار انجام شده و می شود.

استفاده از دستگاههای که تایید FDA ندارند

اکثر مراکز نوروفیدبک در ایران به غیر از مرکز نوروفیدبک خوب در تهران از دستگاههایی استفاده می کنند که تائیدیه FDA آمریکا (سازمان غذا و داروی آمریکا ) را ندارد. در حال حاضر تنها دستگاه نوروفیدبک که تائیدیه غذا و داروی آمریکا را دارد دستگاه نِکسوس ( Nexus ) است که در ایران، به دلیل قیمت بالای آن، چند مرکز بیشتر دارای آن نمی باشند و بقیه مراکز از دستگاههایی همچون پروکامپ ، ویلیستاس و… استفاده می کنند.

نکسوس نوروفیدبک

استفاده همزمان دارو با ابزارهای نوروساینس

متاسفانه دیده شده که بر خلاف بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران ، اکثر مراکز نوروفیدبک و حتی مراکز rTMS و… همزمان با این دستگاهها از دارو درمانی هم استفاده می کنند که این صحیح نمی باشد. در واقع این موضوع فقط یک مطلب را در سر می پروراند و آن اینکه این درمانگران به دنبال کسب درآمد بیشتر می باشند. از این دستگاهها استفاده می شود تا مراجع دیگر از دارو درمانی استفاده نکند. این مسئله نشان می دهد که این درمانگران شناختی از دستگاههای نوروساینس و تحریک مغزی ندارند.

عدم استفاده از متخصص نوروسایکولوژی

بسیاری از مراکز نوروفیدبک در واقع از افرادی به عنوان درمانگر استفاده می کنند که متخصص نوروسایکولوژی نیستند و دارای رشته هایی نامرتبط از جمله روانشناس ، مشاور ، روانپزشک و… می باشند.
این افراد با گذراندن دوره های ۲ هفته ای ، در مراکز نوروفیدبک مشغول به کار و متاسفانه خودشان را بهترین نوروتراپیست معرفی می کنند در حالی که تخصص سیستم های شناختی مغز به چند سال تحصیل در دانشگاه نیازمند است.

مطلب آخر از نگاه بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران

با توجه به موارد بالا می توان نتیجه گرفت که چرا برخی از مراکز نوروفیدبک و مراکز تحریک مغزی از جمله مراکز آر تی ام اس نتیجه لازم را نمی بینند و بنابراین مراجع کننده فکر می کند که این دستگاهها مفید نیستند.

لطفاً در زیر نظر خود را در خصوص این مقاله بیان و اگر سوالی دارید مطرح نمائید.

نویسنده : سید مصطفی حسینی ، مدیر گروه روانشناسی و مرکز نوروفیدبک نیک مهر

این مطلب را به اشتراک بگذارید

شاید این موارد هم برایتان مفید باشد

159 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • با سلام و احترام خدمت شما
  من مشکل بیش فعالی دارم و می خواهم از شهرستان بیایم تهران.می خواستم که بپرسم حداکثر جلسات لورتا نوروفیدبک در هفته چقدر هست؟آیا امکان داره تا هر روز انجام بشه؟ چون هزینه مسکن برامون در تهران گروون میوفته برای همین می خواستم قبلش مطم‌ن باشم.

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   24 دی 1402 5:30 ب.ظ

   سلام حدود 4 ماه ظول خواهد کشید و دو روز در هفته که بین اش دو روز باید فاصله باشد و نمی توان هر روز انجام داد چون نتیجه ای در بر نخواهد داشت

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر
  دختر۸ساله دارم به دلیل ضعیف بودن درسهاش وعدم دقت و توجه وعدم درک مطلب به یکی از مراکز نروفیدبک تبریزمراجعه کردیم و طبق نظر دکتر بیش فعالی از نوع دقت و تمرکز روتشخیص دادند ودرمان لورتاروشروع کردند . بعداز۱۵جلسه مداوم و هفته ای سه جلسه هیچ تاثیری در عملکرد رفتار و درسش ندیدیم.ودوباره ۱۵ جلسه دیگر نوشتند. مشکل مااینه ازکجابفهمیم به خاطر سود مالی به جای لورتا از نروفیدبک درمان نمیکنند چون دکتر میگن احتمالا جلسات بین ۴۰ و۵۰ جلسه طول بکشه.و بعداز پیگیری ما ازعدم تاثیر ،گفتن برای جواب دهی بهتر، لورتا همراه با دارو جواب میده. ومیگن بدون دارو ،۴۰یا۵۰جلسه طول میکشه،تروخدا راهنمایی کنید آیااین صحیحه لورتا همزمان با مصرف دارو تاثیر خوب داره .به دکترش میگیم نمیتونه درسشوبخونه خیلی ضعیفه میگن اشکال نداره سال بعد خوب میخونه.باید باصبروحوصله ادامه بدید،الان ازدرسشم افتاده ورغبتی به ادامه درس نداره چون هیچی یادنمیگیره ومیگه بلد نیستم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   15 آذر 1402 8:50 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر اولا درمان لورتا هفته ای دو بار در هفته است جز موارد استثنائی، در ثانی اگر در 15 جلسه اول شما هیچ بهبودی رو احساس نکردید درمان باید قطع شود این یعنی این روش درمانی کارساز نبوده است پس ادامه دادن لازم نیست و اگر درمانگری ادامه دهد بیشتر منفعت مالی برایش مهم است تا درمان. ثالثا پروتکل درمانی در این درمانها خیلی مهم است که باید توسط متخصص نوشته شود و اگر پروتکل دقیق باشد نوروفیدبک و لورتا می تواند درمان را انجام دهد. به قول معروف آچار همان آچار است منتهی یک میکانیک می تواند با آن آچار ماشین را درست و یکی دیگر نمی تواند.

   پاسخ
 • سلام من مشکلم تریکوتیلومانیا است آیا قابل درمان میباشد

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   15 آذر 1402 8:51 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر به امیدخدا قابل درمان است هر چند که باید در کنارش جلسات روانشناسی قرار گیرد

   پاسخ
 • سلام-بنده 30 ساله هستم .آیا این روش برای درمان لکنت هم موثر است ؟؟؟ و اینکه چند جلسه در ماه باید مراجعه کنیم؟؟ چون شهرستان هستیم

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   8 آبان 1402 10:15 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر اگر پروتکل درمانی دقیق باشد بله می تواند تاثیرگذار باشد . برای لورتا 2 بار در هفته و نوروفیدبک 3 بار در هفته

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر، من فلج بلز گرفتم نزدیک به یک ساله این روش جواب میده؟؟؟ فیزیوتراپی و طب سوزنی خیلی رفتم جواب نداده

  پاسخ
 • سلام و عرض ادب،من برای مشکل بیش فعالی پسرم که نه ساله است ۵۵ جلسه لورتا در مرکز سایبر رفتم ولی متاسفانه نتیجه نگرفتم و علائمش برگشت و مشکلش بدتر شد و الان دارو میخوره .خواستم بپرسم در مرکز شما میشه این مشکل رو حل کرد یا ممکنه باز برگرده.

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   8 آبان 1402 10:16 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر پروتکل درمانی در این درمان ها بسیار مهم است که باید توسط متخصص نوشته شود. اگر درمان درست صورت بگیرد برنخواهد گشت

   پاسخ
 • سلام
  اگر کسی قبول نمی کند که مصرف دارد، اما تمام نشانه ها برای خانواده نشان از سوء مصرف دارد . در نقشه مغزی مصرف فرد مشخص میشه ؟

  پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  الهام حسینی
  12 مرداد 1402 12:49 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر.
  من برادرم وسواس فکری داره و مهرشهر کرج زندگی می‌کنه.
  دو تا سوال دارم:
  ۱) آیا نوروفیدبک برای درمان وسواس مفیده؟
  ۲) اگر بله، آیا شما برای کرج هم شعبه‌های دارید یا مرکزی در کرج برای نوروفیدبک میشناسید که کارشون رو تایید میکنید؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   14 مرداد 1402 8:36 ق.ظ

   سلام بله اگر پروتکل دقیق باشه می تواند موثر واقع شود هر چند که باید در کنارش حتما جلسات روانشناسی باشد. متاسفانه در کرج شعبه ای نداریم

   پاسخ
 • با سلام …این روش درمانی برای اعتیاد به قرص جواب میدهد؟ و لطفا هزینه هر جلسه رو بفرمائید…

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   14 مرداد 1402 8:37 ق.ظ

   سلام بله جواب می دهد. لطفا در خصوص هزینه ها و اطلاعات تکمیلی به یکی از شعب تماس و از منشی بپرسید

   پاسخ
 • سلام وقت شما بخیر
  ببخشید این تست نقشه مغزی فقط برای نوروفیدبک اثر داره یا نه اگر مثلاً درمان نوروفیدبک به دردما نخوره ،باز مثلا برای دارو یا هر درمان دیگه ای یک نوع به هرحال از شناخت از عملکرد مغز خواهد داد؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   23 تیر 1402 11:28 ق.ظ

   سلام برای همه درمان ها و حتی آگاهی از مغز می تواند مفید باشد

   پاسخ
 • سلام 38 سالمه و تیک عصبی مادرزادی دارم استرس و اضطراب هم زیاد دارم آیا بااین روش قابل درمان هست؟

  پاسخ
 • سلام وقت شما بخیر. من 56 سال دارم و حدود 30 سال است که دچار نارکولپسی هستم و قبلا ریتالین مصرف می کردم. شانس درمان من با نوروفیدبک چقدار است و حدود چند جلسه ممکن است طول بکشد. سپاس از شما.

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   12 تیر 1402 10:23 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر اگر پروتکل درمانی دقیق باشد می تواند این روش به شما کمک نماید. بستگی به جلسه نقشه مغزی دارد که باید بررسی شووید منتهی حدود 45 الی 50 جلسه نیاز دارد

   پاسخ
 • سلام، وقت بخیر’، برای درمان بیش فعالی نقص توجه چه روشی انجام میشه در مرکز شما

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   3 تیر 1402 9:41 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر نوروفیدبک یا لورتا که همگی تحت نظر دکتر گنجی می باشد و بدون دارو و عوارض است

   پاسخ
 • سلام شما تست QEEG برای تشخیص میگیرید؟

  پاسخ
 • هر جلسه حدودا چند دقیقه هست؟؟

  و
  اگر بخواد هفته ای 2 بار باشه با چه فواصل زمانی در هفته قراره برای جلسه حضور پیدا کرد؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   18 اردیبهشت 1402 11:54 ق.ظ

   هر جلسه حدود یکساعت است و 3 بار در هفته برای نوروفیدبک و 2 بار در هفته برای لورتا می باشد. اگر بخواهید نوروفیدبک 2 بار در هفته انجام دهید فواصل آن با تشخیص دکتر گنجی خواهد بود

   پاسخ
 • سلام
  چند سوال دارن
  1) مرکز شما کجاست برای مراجعه ( تهران)
  2) برای تشخیص mental health هم میشه به این مرکز مراجعه کرد؟ یعنی ببینه اصلا مراجع مشکل دارد که بعد درمان ارایه شود
  3) تخمین قیمتی مثلا 30 جلسه از نوروفیدبک و لورتا نوروفیدبک یکی از این 2 نوع درمان
  حول حوش چقدر هزینه میوفته اگر طبق پروتکل استاندارد پیش بره؟
  میخوام بدونم چقدر بودجه لازم دارم برای استارت این درمان

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   9 اردیبهشت 1402 9:55 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر آدرس شعبه ها در قسمت ارتباط با ما هست. بله ابتدا تشخیص داده می شود با نقشه مغزی و اگر احتیاج به درمان بود آن زمان دکتر پروتکل درمانی می نویسد. هر جلسه نوروفیدبک در سال 1402 می شود 350 تومان و برای لورتا 450 هزار تومان می باشد

   پاسخ
 • سلام
  آیا میسوفونیا با این روش درمان میشه
  دخترم ۲۸سالشه این صدا آزاری خیلی عذابش میده هم خودش رو هم ما

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   9 اردیبهشت 1402 9:58 ق.ظ

   سلام و وقتتنون بخیر اگر پروتکل توسط متخصص نوشته و دقیق باشد بله قابل درمان است

   پاسخ
 • سلام برادر معتاد به هروئین دارم که متاسفانه چندین بار ترک و باز بخاطر وسوسه شدید به دنبال مواد رفته همین عید امسال هم برای ترک بستری شد اما برای وسوسه شدیدی که داره دارو هم استفاده میکنه ،اما متاسفانه باز هم در کنار داروها داره مصرف میکنه اما خیلی کم در طی روز،لطفا راهنمایی کنین امکان ترک و قطع وسوسه قطعی توسط دستگاه های شما هست؟و آیا امکانش هست که با توجه به شرایط اقتصادی بدی که داریم کمک مالی به ما در زمینه درمان برادرم بشه؟و آیا میشه توضیح بدین چند جلسه نیاز داره؟دقیقا چه دستگاهی استفاده میشه؟و هزینه سال جدید چقدر است؟ خیلی متشکرم از دکتر گنجی و کارگروه محترمشان…

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   25 فروردین 1402 10:51 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر بله قابل درمان است منتهی اول از همه باید خودش بخواهد که ما بتوانیم به ایشان کمک کنیم. در خصوص بقیه سوالات لطفا به یکی از شعب تماس و اطلاعات و از منشی دریافت کنید

   پاسخ
 • وقتتون بخیر
  آیا نوروفیدبک برای کسی که افسردگی مزمن دارد و۱۵ساله داروی اعصاب خورده جواب می دهد؟

  پاسخ
 • سلام
  همسرم دچار اضطراب وترس شدید بود که ۲۰ جلسه نوروفیدبک رفت و۱۰جلسه اول حالش فوق‌العاده خوب شد ولی متاسفانه جلسات آخر بود که بیماری باشدت چند برابر برگشت والان حالش بده
  شهرستان این کار انجام شد
  واینکه جلسات پشت سرهم انجام شد

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   11 فروردین 1402 9:55 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر به نظر اشتباه انجام شده است. کلینیکی تشریف ببرید که تخصص این کار را داشته باشند

   پاسخ
 • سلام
  وقتتون بخیر
  ضمن تشکر از مطالب ارزنده تون
  تو مشهد متخصصی که بتونه همین کارهارو با همین کیفیت انجام بده سراغ دارید؟
  برای درمان میگرن شدید نیاز دارم
  ممنونم از راهنماییهاتون

  پاسخ
 • سلام. خسته نباشید من یک بسر ۲۷ ساله دارم خیلی توهم میزنم پرخاشگره

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   20 دی 1401 10:07 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر باید مورد ارزیابی قرار بگیرد که علت این موضوع روشن شود

   پاسخ
 • سلام این روش تشنج مقاوم به درمان و درمان میکنه؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   16 دی 1401 10:07 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر باید مورد ارزیابی قرار بگیرید تا بتوانیم درصد بهنبودی را اعلام کنیم

   پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  رضوان مرادی
  20 آبان 1401 1:29 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  آیا درموردوسواس فکری واختلال پس ازسانحه کلینیک شما فقط ازنوروفیدبک استفاده میکند یادرکنارآن از درمانهای روانی مثل درمان شناختی ومواجه سازی و.‌‌.. هم استفاده میکنید؟
  آیا روشهای درمانی شمابدون دارودرمانی درمانی قطعی وهمیشگی هست؟
  ممنون

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   4 آذر 1401 10:23 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر بله مطمئنا در کنارش از روان درمانی استفاده می شود و درمان بدون دارو و از نظر ثبات، ثبات خوبی دارد

   پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  سعید فلاحی
  16 آبان 1401 12:31 ق.ظ

  سلام وقت بخیر. من سعید هستم متولد ۶۴ که در سال ۹۶ تحت عمل جراحی و برداشتن تومور گلیلیوم مغزی قرار گرفتم که تومور تخلیه شد.متاسفانه دچار افسردگی و کندی در یادگیری و تصمیم گیری و انجام کارای روزمره شدم و حتی حافظه م خیلی بد شده. با نروفیدبک کمکی به مشکل بنده میشه؟اگه میشه چند جلسه نیاز هستش؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   20 آبان 1401 9:13 ق.ظ

   بله مشکل قابل درمان هست منتهی در جلسه نقشه مغزی تعداد جلسات مشخص خواهد شد

   پاسخ
 • سلام دکتر من اضطراب و استرس شدید دارم ۴ ساله دارو مصرف میکنم آیا با نرو میتونم دارو رو کنار بزارمدر ضمن نزدیکترین مرکز به جنوب شهر کجاست

  پاسخ
 • سلام و عرض خسته نباشید…من کنکوری هستم و امسال علارغم تلاش زیاد و درست متاسفانه بخاطر تمرکز و توجه کم(احتمالا ژنتیکی باشه)رتبه مطلوب رو کسب نکردم،،،تا کنکور حدود ۱۰ماه فرص دارم….ایا نورو فیدبک میتونه برام کارساز باشه؟ و بعد چند روز احساس افزایش تمرکز میکنم؟ و اینکه ساکن خلخال در استان اردبیل هستم و ایا در نزدیکی شهر ما و استان های همجوار مراکز مورد اطمینان با دستگاه های پیشرفته سراغ دارین چون راهمون تا تهران دوره و خیلی سخته هفته ای سه بار رفت و امد کنیم…پیشاپیش ممنونم از عنایتتون…

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   25 مرداد 1401 8:55 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، اگر پروتکل دقیق باشه می تونه موثر باشد و در 15 جلسه اول بهبودی را خواهید دید. نه متاسفانه مرکزی را نمی شناسیم

   پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  مهسافیاض
  21 تیر 1401 8:38 ب.ظ

  حافظه

  پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  جواد حسین خانی
  29 خرداد 1401 10:13 ق.ظ

  سلام امکان تخفیف در هزینه ها وجود دارد؟
  خانم بنده حال خوبی به خاطر وسواس نداره ولی هزینه ها خیلی بالاست و بنده نمی توانم تامین کنم

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   30 خرداد 1401 8:57 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، بهتره از روش دارو درمانی استفاده کنید چون در کل هزینه های نورو درمانی زیاد است بخاطر هزینه های جانبی آن

   پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  فاطمه نادری
  27 خرداد 1401 11:30 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  آیا درمان نوروفیدبک رو می شه همزمان برای درمان مشکلات متعدد به کار برد.
  پسر ۱۷ ساله ای دارم که یک ساله اعتیاد به گا و ترامادول پیدا کرده و با توجه به اینکه زمینه افسردگی و اضطراب رو هم داشته و لکنت هم دارند آیا نوروفیدبک می تونه همزمان روی هنه این مشکلات تاثیرگذار باشه؟ باتوجه به این که ما باید از شهرستان بیاییم آیا تعداد جلسات رو می شه به هفته ای دو جلسه کاهش داد؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   27 خرداد 1401 6:06 ب.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، در جلسه نقشه مغزی مشخص می شود که ایا می توان همزمان روی چند مشکل کار کرد و یا خیر. معمولاً باید 3 جلسه در هفته انجام شود تا شرطی سازی صورت بگیرد و اگر 2 بار شود احتمال نتیجه نگرفتن در درمان زیاد است. البته لورتا که نوع پیشرفته نوروفیدبک است دو بار در هفته می باشد

   پاسخ
 • سلام با بیمه تکمیلی آسیا انجام میشه.
  ممنون.

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   24 خرداد 1401 11:29 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، براتون می نویسیم برید از بیمه اتون پولشو بگیرید

   پاسخ
 • سلام، پسرم سه سال و نيمشه، تشخيصي كه روش دادن اتيسم خفيفه، گفتار داره، مشكلش رفتارهاي تكانشيشه فقط، ميخواستم بدونم براي ايشون بايد الان نوروفيدبك رو شروع كنم يا پنج سالگي، با اصلا اين درمان براش نيازه؟؟

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر مبخواستم بپرسم این درمان برای سکته چشم هم کاربرد داره؟

  پاسخ
 • سلام من تبریز آمدن به تهران سخت است تبریز جائی است مراجعه کنیم

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر ، من ده جلسه برای درمان خلقیات به یک روانشناس معمولی مراجعه کردم . هم از نوروفیدبک و هم از TDCs استفاده کردم . هزینه کلی شد 8 میلیون یعنی جلسه ای 800 هزارتومان !! با دیدن قیمتی که شما گفتید شاخ درآوردم . یعنی هزینه درمانی شما کمتر هست ؟ و من اصلا از کار این هم راضی نیستم.

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   6 اسفند 1400 10:47 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، متاسفانه برخی از مراکز از وضع نابسامان موجود دارند استفاده می کنند. در ضمن باید پیش متخصص نوروتراپیست این کار را انجام دهید تا نتیجه مطلوب را بگیرید

   پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  شهرزاد قصه ها
  17 دی 1400 6:14 ب.ظ

  با سلام و احترام من بدلیل تصادف در کودکی و چند بار ضربه به سرم کلا از کودکی دچار مشکل عدم توجه و تمرکز بوده ام تا همین الان . و البته اضطراب و وسواس فکری و افسردگی و خشم هم به اونها در خلال زندگی م اضافه شده . ضمن اینکه فکر می کنم مشکل دوقطبی یا منیک دیپرشن دارم و برنامه خواندن دکترا هم دارم.
  سوال1 آیا تشخیص و درمان منیک دیپرشن به این روش امکانپذیر است ؟
  سوال 2 آیا امکان درمان همزمان چند تا از مشکلاتم در صورتیکه تشخیص داده شوند از طریق لورتانوروفیدبک امکانپذیر هست ؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   19 دی 1400 9:20 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، بله هم تشخیص و هم درمان همزمان امکانپذیر است

   پاسخ
 • ببخشید با بیمه تامین اجتماعی نمیشه؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   17 دی 1400 8:55 ق.ظ

   سلام نه متاسفانه

   پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   ماریا میری
   26 بهمن 1400 10:12 ب.ظ

   من ۲۰ جلسه نورو فید بک و ۱۰ جلسه tdcs داشتم تا الان و بهم گفته شده ده جلسه دیگه نیاز به نورو فیدبک دارم اما هیچ بهبودی توی روند درمانم ندیدم حتی باعث کم شدن عزت نفس و توجه بیش از حد من به مشکلم شده ترس و اضطراب منم خیلی بیشتر از شروع درمانم شده و واقعا احساس منفی به ادامه دادن روند درمان دارم نمیدونم درسته بیشتر از این هزینه کردن یا نه این درمان به درد من نمیخوره

   پاسخ
   • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
    سید مصطفی حسینی
    29 بهمن 1400 7:49 ق.ظ

    سلام و وقتتون بخیر، اگر در 10 الی 15 جلسه اول هیچ نتیجه ای از درمان نگرفتید باید درمان قطع شود و این روش درمانی بدرد شما نمی خورد گرچه لازم به ذکر است که شاید پروتکل درمانی که انجام می شود پروتکل دقیقی نبوده باشد و بهتر است مرکز درمانی اتان را عوض کنید و پیش متخصص نوروتراپیست بروید.

    پاسخ
 • درود، سوالی داشتم از خدمتتان، من به بیماری (ADHD) کم توجهی بش فعالی دچار هستم و شدت بیماری من بسیار بالا هست، بعد از مدت ها میخوام تحت درمان با لورتا نوروفیدبک قرار بگیرم، از اونجایی که میخوام برای کنکور امسال هم شرکت کنم باید هرچه زود تر وضعیت من بهتر بیشه، با این اوصاف نهایت چند جلسه در هفته می توانم تحت درمان با لورتا باشم ؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   7 دی 1400 7:44 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، در درمان های نوروساینس درمانگر می خواهد مغز را شرطی کند که درست کار انجام دهد بنابراین باید طبق یک سیستم خاصی درمان جلو رود که بهترین نوع آن 2 روز در هفته برای لورتا و 3 روز در هفته برای نوروفیدبک است. بیشتر از آن یا کمتر از آن تائید نمی شود.

   پاسخ
 • سلام ببخشید من یه پسر 5ساله دارم که یه موقعه هایی تکانشی عمل میکنه البته خیلی کم ،ودرمورد کارایی که زیاد علاقه نداره از این شاخه به اون شاخه میپره یعنی کارشو به سر انجام نمیرسونه خواستم ببینم این میتونه مشکل ساز باشه یانه طبیعیه

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   23 آذر 1400 7:38 ق.ظ

   سلام بله می تونه در آینده مشکل ساز بشود. برای بررسی بیشتر بهتره به یه روانشناس کودک و نوجوان مراجعه و یا یه نقشه مغزی ازش گرفته بشه تا بتونیم دقیق تشخیص بدیم که مشکلی هست یا خیر

   پاسخ
 • سلام
  من پسری ۷ساله دارم که مشکل اختلال یادگیری داره مشخص نیست با چند جلسه خوب میشه،که هزینه اش برام خیلی مهم هست

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   8 آذر 1400 8:34 ب.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، معمولاً در جلسه نقشه مغزی مشخص می شود. ولی معمولاً برای درمان لورتا حدود 25 جلسه خوب خواهد شد.

   پاسخ
 • سلام وخسته نباشید
  یه پسر 3/5ساله مبتلا به اوتیسم دارم گفتار ندارد آیا نوروفيدبک میتونه کمک کننده باشه

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   21 آبان 1400 9:13 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، فعلا باید صبر کنید تا حدود 5 سالگی و بعد از آن نوروفیدبک یا لورتا می تونه کمک کننده باشد

   پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  محمد سینا
  14 آبان 1400 3:12 ب.ظ

  سلام من یک مادر 70 ساله آلزایمری دارم، که دچار اختلال حواس شدند ولی دکترشان گفتند روند آلزایمری با مصرف قرص کمتر شده، ایا با نوروفیدبک توی مرکز شما امکان درمان برای بیماران آلزایمری هست؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   16 آبان 1400 8:19 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، اگر خیلی پیشرفته نباشد مطمئناً با لورتا که پیشرفته تر از نوروفیدبک است می توانیم کمک کننده باشیم

   پاسخ
 • سلام شما خودت بگو من چطور به شما اعتماد کنم که تمام گفتهاتون درست است من یک مادرم ونگران از درمان فرزندم

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   11 آبان 1400 9:59 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، از اینکه نگران درمان فرزندتون هستید درکتون می کنم. می تونید با یه سرچ ساده انگلیسی متوجه بشید که این درمان ها چقدر می تواند مفید باشد و از نظر رزومه ای هم می تونید رزومه دکتر گنجی رو از دانشگاه شهید بهشتی تهران پرس و جو کنید

   پاسخ
 • چرا این درمان در شهرستان ها وجود نداره؟
  به خصوص استان های محروم

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   3 آبان 1400 8:47 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، معمولاً در مراکز استان ها وجود دارد که می توانید آنجا تشریف ببرید. متاسفانه هم متخصص این کار کم است و هم دستگاهها گران می باشد

   پاسخ
 • سلام با بیمه بانک ملی قرار داد دارید؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   24 مهر 1400 7:58 ق.ظ

   سلام نه متاسفانه ولی می تونیم براتون در سربرگ بنویسید و از بیمه اتون بگیرید

   پاسخ
 • سلام من ۲۴ سالم هست در بعضی موقعیت ها اضطراب شدید میگیرم مثل قبل امتحان قبل سفر جاهای خیلی جدید و نا آشنا اما در امور روز مره مشکلی ندارم ولی این حالتم باعث شده جلوی پیشرفتمو بگیره چون از تجربه های جدید فاصله میگیرم که مضطرب نشم . مایل به تراپی و استفاده از دارو هم نیستم به نظر شما این روش میتواند برای من مناسب باشد؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   9 مهر 1400 6:28 ب.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، این روش در کنار روان درمانی می تونه کمک کننده باشد

   پاسخ
 • سلام خسته نباشی آیا اثرات لورتا نوروفیدبک قابل برگشت است با قطع درمان دوباره مشکل عود خواهد کرد

  پاسخ
 • سلام.وقتتون بخیر.من به خاطر مصرف ماری جوانا بعد ار ۶ سال به شدت تمرکز و حافظه ی کوتاه مدتم اسیب دیده.با ۴۵ جلسه tdcs میزان کمی از تمرکزم برگشت ولی متاسفانه بعد جلسات یک ماه و نیم مصرف داشتم.ایا امکانش هست بتونم مثل قبل مغزمو ریکاوری کنم؟ازینکه مثل قبل از مغزم نمیتونن استفاده کنم خیلی حال بدی دارم

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   29 مرداد 1400 9:27 ب.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، بله می توانید از این ابزارها استفاده کنید منتهی ابزارهای تحریک مغزی مثلtdcs موقت هستند و توصیه می شه از نوروفیدبک یا لورتا استفاده نمائید

   پاسخ
  • سلام و عرض ادب بنده تماس گرفتم بابت مشکل نیستاگموس مادرزادی خانومم فرمودند که جهت معاینه تشریف بیارید ما تهران نیستیم منتهی به خاطر رفع این مشکل هر کاری لازم باشه خواهم کرد و تا پایان درمان به تهران نقل مکان خواهم کرد طی چند روز اینده نوبت معاینه همسرم هست مساله ای که هست خیلی ازارم میده اینه که بعد از معاینه چه اتفاقی خواهد افتاد ایا ممکن هست جناب دکتر تشخیص دهند که هیچ راه درمانی وجود نداره حتی ۵۰ درصد بهبود …

   پاسخ
   • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
    سید مصطفی حسینی
    21 شهریور 1400 10:54 ق.ظ

    سلام و وقتتون بخیر، نگران نباشید اکثر کسانی که آمدند دکتر اقدام به درمان کرده

    پاسخ
 • سلام وقت بخیر بنده ۲۱ سالمه
  علائمی چون
  بی توجهی عدم تمرکز
  حواس پرتی
  و هیجان زیاد
  بدون فکر عمل کردن
  تصمیم گیری سریع و شتاب زده
  تغییر مداوم تصمیمات
  عدم فکر کردن به عواقب کار مورد نظر
  واکنش سریع و زیاد به محیط و آدم ها
  خیلی سریع از حرفای بقیه عصبی میشم
  از کوره در میرم
  مخصوصا حواس پرتی مثلا در عین مطالعه و تماشای ویدئو آموزشی خیلی سریع حواسم پرت میشه
  و گاهی اصلا متوجه نمیشم چی دارم گوش میدم یا میخونم
  بعد اصلا نمیتونم چیزیو تصور یا تجسم کنم
  خیلی سریع حواسم پرت میشه

  آیا اینها بخاطر مشکل بیش فعالیه؟
  و تعداد جلسه مورد نیاز و هزینه درمانش چقدر میشه؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   23 مرداد 1400 8:20 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، به احتمال فراوان علائم بیش فعالی است که در نقشه مغزی مشخص خواهد شد. برای دریافت بقیه اطلاعات لطفاً با شماره های ثابت تماس بگیرید

   پاسخ
  • دقیقا مث من

   پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  علیرضا قاسمی
  4 مرداد 1400 2:19 ق.ظ

  با سلام من حدودا ۸ ساله ک دچار مشکل استرس و اضطراب وسواس و عصبانیت و عدم توجه و تمرکز شدم و بیشتر موقع ها با خودم حرف میزنم و ناخواسته کارهای غیرمنتظره و عجیبی انجام میدم

  داروهای زیادی مصرف کردم ک تاثیری نداشته ب نظر شما با استفاده از این دستگاه درمان میشم ؟
  و اینکه هزینش چقدره میشه حدودا؟(با دفترچه نیروهای مسلح و جانبازی)

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   5 مرداد 1400 11:19 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، به امید خدا درمان خواهید شد. هزینه نوروفیدبک بابت هر جلسه 200 هزار تومان و لورتا 300 هزار تومان می باشد

   پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  حمیده رضایی
  2 مرداد 1400 3:14 ب.ظ

  سلام
  آیا در مرکز شما بیوفیدبک هم انجام میشه؟

  پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  محمد حسین
  25 تیر 1400 1:57 ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من یه پسر ۸ساله دارم که مشکل یادگیری داره و توجه به درس یادگیری نداره … خیلی مشاوره و کلاس بردم فایده ای نداشت … یه مشاوره گفت که با نوروفيدبک خوب میشه خواستم اگر میشه راهنمایی کنید ممنون میشم … ما در شهر اهواز هستیم دکتر خوب معرفی کنید

  پاسخ
 • سلام. آیا شک و بی اعتمادی عمیق همسر، با روش نوروفیدبک درمان خواهد شد؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   22 تیر 1400 8:35 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، باید در کنارش حتما جلسات روانشناسی رو داشته باشید

   پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  محمد موسوی
  9 تیر 1400 11:25 ق.ظ

  سلام. من بیماری دو قطبی دارم. با مصرف قرص لیتیوم نصفه نیمه خوب شدم. خواستم ببینم روش درمانی لورتا نوروفیدبک می‌تواند یک روش مکمل در درمان بیماری دوقطبی باشد؟

  پاسخ
 • سلام و عرض ادب، ببخشید ما ۳تا خواهر و برادر هستیم که هر ۳ دچاره افسردگی هستیم،حدودا از سال ۹۳ شروع به خوردن دارو کردم تا سال ۱۴۰۰ ولی هیچ تاثیری نداشته واسم و همچنین واسه خواهر و برادرم، میشه منو راهنمایی کنید لطفا، ممنون میشم

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   16 خرداد 1400 8:43 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، اگه دارو به شما جواب نداده می تونید از راههای درمانی دیگر از جمله دستگاههای نوروساینس استفاده کنید. البته توصیه می شود که حتما در کنارش از جلسات روانشناسی هم استفاده کنید تا بهبودی بهتری داشته باشید

   پاسخ
 • سلام
  ببخشید از کجا تضمین هست
  که با لورتا کامل یا حداقل ۸۰درصد خوب بشیم؟؟
  و یا اینکه از کجا مطمئن باشیم
  شما از دستگاهه نکسوز استفاده میکنید ؟؟

  چطور تضمین میکنید؟؟

  ممنون

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   9 خرداد 1400 8:23 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، دستگاه نکسوس که مشخص است و می تونید از دستگاه عکس بگیرید و یه سرچ کنید که ببینید درست است یا خیر. در خصوص 80 درصد خوب شدن باید بگیم که حدود 80 الی 90 درصد کسانی که برای درمان آمدند بهبود پیدا کردند نه اینکه حالتون 80 درصد بهبود پیدا کنه. اینو باید بدونید که در درمان های پزشکی، روانشناسی و روانپزشکی درمان 100 درصدی وجود ندارد و ممکن است یکسری از افراد جواب نگیرند.

   پاسخ
 • سلام
  ببخشید بنده ۲۵ساله مشکل
  وسواس عملی (پاکی و نجاست))
  دارم و همینطور مشکلات فوبیا و پانیک
  و افسردگی

  خواستم بدونم تا چه حد لورتا
  برا بنده مفید هست ؟؟

  آیا کامل خوب میشم یا خیر؟؟

  و اینکه ایا درمان رو هر جلسه
  اقای گنجی و نورو تراپیست
  واقعی انجام میدن ؟؟
  یا مثلا روانشناسی که بالا پرسیدن
  کارگاه کی گذاشته میشه ؟؟

  و اینکه برای خانم
  نورو تراپیست واقعی خانم
  هم دارین ؟؟

  ممنون

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   7 خرداد 1400 9:26 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، بله قابل درمان است البته در جلسه نقشه مغزی مشخص خواهد شد. پروتکل درمانی رو که مهمترین قسمت درمان است آقای دکتر گنجی می نویسند و درمانگرشون که از دانشجویان ایشان هستند انجام می دهند. مثل پزشکی که دارو می نویسند و پرستار باید انجام دهد. هیچ مرکزی خود نوروتراپیست این کار را انجام نمی دهد و وظیفه پروتکل نوشتن و نظارت درمانی رو انجام می دهند.

   پاسخ
 • تست تووا دارین؟

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   1 اردیبهشت 1400 7:30 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، نه ولی باید بدانید که تست تووا قدیمی است و دقیق نمی باشد بهتر است برای تشخیص از نقشه مغزی استفاده کنید که پیشرفته تر و تمام مشکلات را علاوه بر بیش فعالی نشان خواهد داد

   پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  فاطمه روبین
  26 فروردین 1400 1:27 ق.ظ

  سلام من 21سالم هست قبلاً 2جلسه کار درمانی میرفتم 2سال هفته 2جلسه کار درمانی میرفتم الان یک جلسه درهفته میرم چون هزینه شو نداشتم الان اون جا میرم امیدوارم تا آخر امر باید برم

  پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  مریم احمدی
  22 بهمن 1399 10:10 ب.ظ

  سلام من رو ترس و اضطراب اذیتم میکنه آیا ترسم میریزه با این روش

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   26 بهمن 1399 9:46 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر اگه پروتکل درمانی خوب اجرا شود بله اضطرابتون کمتر خواهد شد.

   پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  زهرا حسینی
  5 بهمن 1399 3:59 ب.ظ

  سلام تا جاییکه اطلاع دارم کار نوروتراپی روانشناس انجام میده و دادن اطلاعات غلط به افراد جزء اخلاق حرفه ای نیست.
  و بازهم تاجایییکه تجربه دارم همه دستگاه ها از جمله پروکامپ و…نتایج خوبی داشته اند فقط الزاما دستگاه نکسوس نیست که نتایج خوبی داسته دستگاه های کانادایی و حتی ایرانی هم خوب هستند.

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   7 بهمن 1399 7:47 ق.ظ

   سلام دوست عزیز، خودتون دارید می گید نوروتراپی بعدا می گید که روانشناس انجام می ده؟؟؟؟!!!! کار روانشناس در واقع روان درمانی است نه نوروتراپی، نوروتراپی کار و تخصص نوروتراپیست می باشد. در خصوص دستگاهها هم بله تمامی دستگاهها خوب می باشد ولی چرا فقط دستگاه نکسوس تائیدیه FDA آمریکا رو گرفته؟ حتما دلیلی داشته

   پاسخ
 • ماکسیمیم هزینه نوروفیدبک در خارج ۱۰۰ دلار است که با توجه بیمه های مختلف ان ها،بیمه قسمتی از هزینه را متقبل می شود

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   5 دی 1399 9:34 ق.ظ

   کشور آمریکا که مهد نوروفیدبک و… است حداقل 170 دلار می باشد. در ضمن در ایران هم خیلی از بیمه های تکمیلی هزینه ها را پرداخت می کنند.

   پاسخ
 • سلام.خدمت شما.
  دختر دو ساله ای دارم و حدود 3 ماهه که برای کار درمانی و 1 ماه هم میشه بردیم برای گفتار درمانی.
  والبته مشکلش ظاهرا میگن که طیف اوتیسمه و خود اوتیسم نیست و به همین خاطر وقتی جلسه های کاردرمانی و گفتار میبریم اتفاق خاصی نمیفته . خصوصا توی گفتارش اصلا صحبت نمیکنه و توجهی به چیزی نشون نمیده.اما کاردرمانی کمی بهتره . خواستم ببینم با توجه به این مشکل و اینکه خیلی دچار ترس و استرس هست(منظورم اینه ممکنه همکاری نکنه و خیلی بی قرار بشه) امکانی برای این دسته از بچه ها وجود داره؟
  با تشکر

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   17 آذر 1399 7:46 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، بله می شه با دستگاههای نوروساینس خیلی از مشکلات این طیف رو برطرف کرد منتهی حداقل سن برای کار با این دستگاهها 5 الی6 سال به بالاست که کودک همکاری لازم را انجام بدهد.

   پاسخ
 • سلام مرسی دارم ۱۰ ساله از ۱۸ ماهگی تشخیص بیش فعالی دادن تا مرکز آتیه هم بردم همه مدل دارو سایت به بچه ام دادن حتی ریتالین ۳۰ جلسه نورفید بک بردم هنوز هم همچنان رفتارهای تکانشی داره تمرکزش پائین و علاقه ایی به درس نداره از نوزادی تا الان هزینه گزاف زیادی کردیم متاسفانه دیگه توان مالی نداریم می خواستم بدونم مرکز شما میتونه ما را در درمان یاری کنه چقدر میتونم به اون نتیجه مطلوب که مد نظرم برسم

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   10 آذر 1399 7:48 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، از نظر یاری کردن تو زمینه مالی باید گفت بله، مدیریت بنا به شعار نیک مهر، برای افرادی که از نظر مالی در تنگنا هستند تخفیفاتی رو مد نظر قرار می دهد. از نظر درمانی یک جلسه نقشه مغزی تشریف بیارید و آقای دکتر گنجی ایشون رو ببینه و تو همون جلسه اگه بشه کاری انجام داد بهتون خواهد گفت

   پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  خانم حیدری
  16 آبان 1399 4:03 ق.ظ

  سلام وقت بخیر پسرم ۱۱ سالش بیش فعالی داره و تمرکز حواس هم داره نمیتونه خوب یاد بگیره خیلی دکتر بردم قرص هم جوابگو نیست تازگی یک کپسول به نام ویاس دادند واسه کمرکش اصلا بهش نمی افته بیحال میشه غذا نمی خوره میخواستم ببینم این نوع درمان جواب میده دوباره بعد از یک مدتی بیماری بر نگردد ممنون میشم از راهنمایی

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   16 آبان 1399 7:31 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، اگه پروتکل درمانی دقیق باشه و توسط متخصص نوروسایکولوژی پروتکل نوشته بشه مطمئناً یکی از بهترین درمان ها برای بیش فعالی و عدم توجه و تمرکز هست و بر نخواهد گشت

   پاسخ
 • سلام.پسرم ۱۱ سال داره و تشخیص ADHD دادن و از ۴ سالگی مخصوصا از شروع دبستان تا حالا دکتر و مشاوره و قرص و .. اما نتیجه ای نگرفتیم کلی هم هزینه مشاوره دادیم و اوضاع روحی فرزندم و به دنبالش خانواده بهم ریخته. اینبار فقط باحمایت مالی مادرم که بازنشسته آموزش و پرورش میخام نوروفیدبک را شروع کنم برای پسرم. اما نمیدونم کجا برم که هزینه ای که میکنم حداقل به نتیجه برسه چون این آخرین اقدام و تنها راهی که میتونم برم. مخصوصا که مادرم داره بخاطر فرزند من اینکار رو میکنه میخام حتما پسرم خوب بشه. نمیدونم کجا برم که کارشون خوب باشه. این مواردی که توضیح دادید. بهم کلک نزنن دستگاه خاموش نکنن. اون کسی که داره کار انجام میده واقعا کار بلد باشه

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   29 مهر 1399 8:20 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، متخصص تو این زمینه خیلی مهم هست چون پروتکل درمانی 80 درصد درمان هست. ما 10 تا نوروتراپیست واقعی تو ایران بیشتر نداریم که یکی از آنها دکتر گنجی است. باز تصمیم با خودتون هست. البته ما از لورتا در این زمینه استفاده می کنیم که پیشرفته تر از نوروفیدبک معمولی است و نتایج درمانی هم بسیار عالی است

   پاسخ
   • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
    سیدیاسین طباطبایی
    17 دی 1399 6:01 ب.ظ

    سلام خسته نباشید وقت شما بخیر .من پسری ۱۹ساله هستم . فردی باهوش از رتبه های برتر و مدارس برتر کشور و دوره های تند خوانی را طی کرده بودم .از حدودا سه سال پیش در یاد گیری و فهمیدن دورس و حتی فهمیدن و حفظ متن کتب ناتوان شده ام میخواستم ببینم آیا شما میتوانید در حل این مشکل به بنده کمک کنید ؟اگر بله با چه روشی ؟آیا روش های دیگری هم هست ؟آیا مانند من هم کسی بوده است که بهبودی برایش حاصل شده باشد ؟ممنون از لطف شما دوست عزیز و بزرگوارم

    پاسخ
    • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
     سید مصطفی حسینی
     20 دی 1399 8:39 ق.ظ

     سلام و وقتتون بخیر، در جلسه نقشه مغزی این موارد مشخص خواهد شد و علت این موضوع در خواهد آمد. احتمال دارد که اضطراب زیاد باعث شده که این موضوع برای فرزند شما رخ دهد. با دستگاههای نوروساینس می توان این مشکل رو حل کرد و جای نگرانی نیست

     پاسخ
 • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
  امیرعلی ربانی
  20 مهر 1399 4:52 ب.ظ

  سلام وقت بخیر، پسرم مشکل لکنت زبان داره و در زمان پاسخگویی به سوالات معلم استرس زیادی داره، کلا در بیشتر مواقع صحبت کردن براش سخته و به خودش زیاد فشار میاره، باتوجه به وضعیت بداقتصادی وشیوع کرونا، وضعیت مالی مناسبی نداریم میشه لطفا کمکمون کنید.

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   21 مهر 1399 8:17 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر، این موضوع احتیاج به درمان با دستگاههای لورتا داره، از اونجایی که شعار نیک مهر اخلاق مداری است مطمئناً مدیریت کلینیک در این راستا کمک های لازم را انجام خواهد داد.

   پاسخ
 • سلام وقت شما بخیر برای مشگل حمله پانیک و گرفتگی گلو در مشهد لطفا یک مرکز خیلی خوب مثل کلینیک خودتون برای نوروفیدبک معرفی کنید ممنونم.

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   25 شهریور 1399 9:16 ق.ظ

   سلام و وقت شما هم بخیر، متاسفانه در مشهد مرکزی رو نمی شناسیم فقط اگه خواستید مرکز نوروفیدبک یا لورتا برید بپرسید که درمانگرش متخصص نوروسایکولوژی است یا نه؟ چون اگه نباشه شاید درمان خوبی نداشته باشید

   پاسخ
 • با سلام
  نکات زیر قابل توجه می باشد:
  – در خصوص “بخش قیمت هر جلسه نوروفیدبک در بهترین مرکز نوروفیدبک تهران”: موارد عنوان شده از جمله “نوع پروتکل، نوع مشکل، تعداد پروتکل”؛ هیچکدام تاثیری در قیمت هر جلسه نوروفیدبک ندارد، بلکه موارد عنوان شده تاثیرش در تعداد جلسات درمانی است نه هزینه هر جلسه درمانی. (وقتی تعداد جلسات درمانی بیشتر شود هزینه ها نیز بیشتر خواهد شد.)
  – در خصوص بخش “قیمت هر جلسه نوروفیدبک در تهران”: علت اصلی این همه تفاوت های قیمتی در عدم نظارت وزارت بهداشت می باشد و همچنین متاسفانه سوء استفاده از این خلاء نظارتی که توسط برخی مراکز درمانی در حال انجام می باشد.
  – در خصوص بخش “د” : ذکر شده است که برخی مراکز بعد از 10 دقیقه دستگاه نوروفیدبک را خاموش می کنند و بیمار این موضوع را متوجه نمی شود! سئوالی در این خصوص پیش می آید، که این اقدام چه سودی برای مرکز درمانی دارد؟ در زمان خاموش بودن دستگاه بیمار کماکان در روی صندلی خود بوده و دستگاه کماکان به وی متصل است و امکان جایگزینی فرد دیگر و کسب درآمد از آن طریق برای مرکز درمانی وجود ندارد، دستگاه در پی روشن بودن نیز هزینه ای بیشتر برای مرکز درمانی ندارد، بنابراین خاموش کردن دستگاه چه نفعی برای مرکز درمانی دارد؟
  – در خصوص بخش “ج” : هر بیماری و نه هر بیمار با توجه به مناطق رنگی شده در نقشه مغز، یک پروتکل درمانی استاندارد دارد، لذا برای هر بیماری پروتکل ها از قبل مشخص هستند. پروتکل درمانی برای هر بیمار نوشته نمی شود، بلکه تشخیص داده می شود و تعداد جلسات درمانی بر اساس نوع عارضه و بیماری تشخیص داده شده و درمان شروع می شود.

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   24 شهریور 1399 9:01 ق.ظ

   سلام و وقتتون بخیر دوست عزیز، از اینکه دقت نظر دارید بسیار عالی است. در خصوص نقدهایی که کردید باید گفت که در قسمت اول و دوم ایراد مراکز دیگر هم همین است که یه پروتکل مشخص و از قبل تعیین شده دارند و زمان و مقدار هر پروتکل مشخص است در صورتی که در مرکز نیک مهر بدین گونه نیست و برای برخی از مراجعین تعداد و زمان پروتکل ها زیادتر از مراجعین دیگر است و به همین دلیل مبلغ زیادتر خواهد شد. گرچه گروه نیک مهر بر مبنای شعار اخلاق مداری که دارد برای قشر متوسط و ضعیف از خدمات مددکاری استفاده می کند. در قسمت سوم که نقد فرمودید باید گفت که مرکز ما به عینه این مسئله رو دیده و ما مراجعینی داشتیم که چنین اتفاقی برایشان افتاده علت هم استهلاک دستگاه عنوان شده. درسته مراجع در صندلی می نشیند ولی فیلم از قبل ضبط شده برای مراجع گذاشته می شود!!! در خصوص قسمت آخر هم باید بگم که اینگونه که فکر می کنید نیست و متاسفانه در ایران و در بیشتر مراکز بدین شکل می باشد و به همین دلیل است که نام نوروفیدبک در بین مردم بد شده است. می توانید در این زمینه رفرنس های آمریکایی و روسی رو مطالعه کنید. علت مرکز خوب بودن علم و دانش به روز به همراه اخلاق مداری است. موفق باشید

   پاسخ
 • با سلام ایا اموزش نوروفیدبک دارید ارشد روانشناسی بالینی دارم ممنونمّّّّّّّّّّّّّّ

  پاسخ
  • بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران
   سید مصطفی حسینی
   10 شهریور 1399 9:02 ق.ظ

   سلام همکار گرامی، فعلا بخاطر وضعیت کرونایی آموزشی نداریم. اگه کارگاهی بخواد برگزار بشه حتما تبلیغش در اینستاگرام گذاشته می شود.

   پاسخ
 • با سلام و‌تشکر از کلینیک روانشناسی نیک مهر
  من برای درمان پانیک به این مرکز نوروفیدبک مراجعه و درمان شدم

  پاسخ
 • بسیار عالی بود
  سپاس فراوان

  پاسخ
 • بسیار عالی وکاربردی و مفید بود
  سپاسگزارم از متخصصین محترم کلینیک روانشناسی نیک مهر

  پاسخ
 • سلام ، خیلی خوب بود

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بهترین مرکز نوروفیدبک در شمال تهران

بهترین مرکز نوروفیدبک در غرب تهران

بهترین مرکز نوروفیدبک در شرق تهران