اهداف نیک مهر

اهداف نیک مهر

با برگزاری کارگاههــای مختلف از جمله فرزند پــروری ، آموزش مهارتهای زندگی برای کودکان ، تربیت جنسی ، شناخت و تنظیم هیجانات کودکان ، بازی درمانی ، قصه درمانی ، پیشگیری از آسیب های روانی و اعتیاد ، پیشگیری از بـروز اختلالات شخصیت در بزرگسالـی ، پیشگیری از بروز مشکلات جنسی ، خیانت و…..

واحد گروه درمانی و مشاوره خانواده

و همچنین گـــروه درمانـی سـلامت روان ، گامـی بلنـد در جـهت پیشگیری از مشکلات سلامت روان در جامعه برداشته شود. معمولاً در هـر جامعه ای به دلیل هــزینه ها و مشکلاتــی که درمان به بار می آورد از هدف پیشگیرانه که به نوعی کم هزینه و مقرون به صرفه است استفاده می شود.

متخصصان ما در گروه روانشناسی ، مشاوره و لورتا نوروفیدبک نیک مهر در هدف درمانی به دنبال درمان مشکلات افسردگی ، اضطراب ، مشکلات کودک ( مشاور کودک ) ، وسواس ( از جمله وسواس موکنی و…) ، اعتیاد ، زوج درمانی ( مشاوره ازدواج ، مشاوره طلاق ، شکست عاطفی و… ) ، چاقی ، پرخوری ، مشکلات جنسی ( سکس تراپی ) ، پارکینسون ، اتیسم ، فیبرومیالژیا ، ملال قبل از قائدگی

کارگاه پیشگیری از مواد دخانی

شب ادراری کودک ، پرخاشگری ، نیستاگموس ( برای اولین بار در خاورمیانه ) ، بازتوانی شناختی سکته های مغزی ، جراحی های مغز ، بی خوابی و مشکلات خواب ، بیش فعالی ، عدم توجه و تمرکز می باشند تا به فضل خداوند شفادهنده، مراجع بتواند بعد از درمان ، به سلامت به آغوش جامعه برگردد. تمام درمان های کلینیک روانشناسی نیک مهر بدون دارو و عوارض جانبی و بر مبنای نقشه مغزی توسط روان درمانی و جدیدترین ابزارهای علوم اعصاب از جمله نوروفیدبک ، لورتا نوروفیدبک ، tDCS و… صورت می گیرد. البته لازم به ذکر است که در گاهی موارد از دارو درمانی هم استفاده می شود.

متخصصان نیک مهر

مصطفی حسینی

سید مصطفی حسینی

مدیر کلینیک

کارشناس ارشد روانشناسی ، روانشناس و زوج درمانگر

نیما گنجی

مدیر واحد علوم اعصاب

دکترای نوروسایکولوژی و عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی

مریم زادبر

مسئول فنی کلینیک

دکترای روانشناسی ، روانشناس و زوج درمانگر

 

سودابه خاکپور

کارشناس ارشد مشاوره و راهنمائی

مشاور و روانشناس کودک و نوجوان

مرجان حسنوند روان درمانگر

مرجان حسنوند

دکترای روانشناسی سلامت

متخصص روانشناسی سالمندی

 

شکوفه اصانلو بختیاری

دکترای روانشناسی سلامت

متخصص روانشناسی سلامت

44cae1b5-4a5a-48e1-ac19-7b96ada865aa

امیررضا سعیدآبادی

مسئول سئو سایت

Senior SEO Specialist

المیرا غفاری

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

متخصص مشکلات زناشویی

 

سمیرا مومن

سمیرا مومن

کارشناس ارشد روانشناسی

درمانگر نوروفیدبک و لورتا

 

یعقوب مرادی

کارشناس ارشد شناختی

روانشناس و زوج درمانگر